Glow Hockey 2

Glow Hockey 2 1.0.2

Cymbergaj w blasku neonówki

Zalety

  • Efekty świetlne neonów
  • Kilka poziomów trudności
  • Możliwość gry 2 osób na ekranie jednej komórki
  • Dwa motywy wyglądu

Wady

  • Zawsze gramy tylko do 7 goli

Doskonały
9

Glow Hockey to darmowa gra, która przenosi na telefony z systemem Android barowego hokeja. Tym razem w wersji pełnej blasku neonów. Glow Hockey to doskonała gra zręcznościowa, która zapewni Ci kilka chwil doskonałej rozrywki, nawet jeśli nie jesteś fanem cymbergaja.

Glow Hockey to mobilna wersja barowego hokeja, znanego również jako cymbergaj. Przy pomocy dużego krążka odbijamy mały tak, aby odbijając się od ścian wpadł do bramki przeciwnika. Cymbergaj w wersji Glow Hockey mieni się światłem neonów, co daje wyśmienity wizualny efekt.Fizyka gry jest realistyczna, choć czasami ma się wrażanie nie nadążania za szybko poruszającym się krążkiem. Mimo tego gra się z przyjemnością.

Glow Hockey oferuje możliwość gry dwóch graczy na ekranie jednego telefonu. To świetna opcja. Trzeba tylko mocno trzymać komórkę. Brakuje możliwości gry w trybie lokalnego multiplayera z innym graczem posiadającym telefon z Androidem. Glow Hockey oferuje kilka poziomów trudności. Pierwszy poziom jest idealny, aby zapoznać się z grą. Dla hokejowych wymiataczy przeznaczono poziom Insane. Jeśli neonowa oprawa graficzna nie przypadła nam do gustu, możemy zmienić motyw wyglądu na mniej świecący, który przypomina wygląd klasycznego stołu do barowego hokeja.

Glow Hockey 2

Download

Glow Hockey 2 1.0.2

Opinie użytkowników o Glow Hockey 2